Kilka słów o mnie...

Pin Up Candy – Królowa Polskiej Burleski – jest międzynarodową, utytułowaną gwiazdą tej sztuki. To prekursorka tego gatunku w Polsce. Jej duet z Betty Q, był pierwszym performensem burleskowym w naszym kraju. Od 2010 roku Pin Up Candy występuje w Polsce i za granicą. Jej pokazy były oklaskiwane w takich miejscach jak Paryż, Berlin, Wiedeń, Rzym, Antwerpia, Tel Awiw czy Ibiza. Sławę międzynarodową przyniósł jej także udział w wielu prestiżowych festiwalach, kilka lat temu w Moskwie wygrała koronę Królowej Klasycznej Burleski. Podczas Sylwestra z TVN w Krakowie, na scenie, została koronowana jako Królowa Polskiej Burleski. Pin Up Candy współtworzyła kabaret w Berlinie z multimedialnym artystą Thomasem Dellertem. Jej oryginalny na skalę światową pokaz z gigantycznym kielichem szampana to absolutne „must see” na polskiej scenie burleski.

Pin Up Candy jest najbardziej rozpoznawalną gwiazdą tej sztuki w Polsce, możecie ją Państwo znać z programów takich jak Mam Talent, w którym doszła do finału! Zasiadała w jury polsatowskiego programu „Śpiewajmy Razem All Together Now”, brała także udział w innych produkcjach np. „Ugotowani”, „Dzień Dobry TVN”, „Pytanie na śniadanie”, „Dobrenocki”, „Druga Twarz”, „Misja Ratunkowa”, „Kawa czy Herbata”. Była bohaterką wielu publikacji w mediach, pisały o niej „Wysokie Obcasy”, „Maxime”, „Glamour”, „Claudia”, „Przekrój”, „Super Express” i udziela się także w
internecie i na mediach społecznościowych. Candy uchodzi za polską ikonę stylu retro, a fotografie publikowane są w zagranicznych magazynach pin-up np. „Bombshell Magazine”. Zawdzięcza to swojej klasycznej urodzie i doskonale dobranym stylizacjom, nawiązującym do czasów złotej ery Hollywood.

Candy pojawiła się również w produkcjach na małym i wielkim ekranie. Film „Kamerdyner” w reżyserii Filipa Bajona, czy serial „Król” Pawła Małaszyńskiego, mogą pochwalić się obecnością tej charakterystycznej i bardzo retro, pionierki polskiej burleski. Ostatnio na antenie Polsat Cafe emitowany jest serial „Polskie żony”, w którym Pin Up Candy pokazuje kobietom alternatywne podejście do kobiecości.

W styczniu 2023 roku do kin wszedł film w reżyserii Marii Sadowskiej „Pokusa”, w którym mogą zobaczyć państwo legendarny pokaz gigantycznym kielichem szampana, w wykonaniu Królowej Polskiej Burleski.